Domowe przepisy

 

Pamiętam czas,gdy skończyłam liceum i zaczęłam chodzić do pracy.
Przyznam,ze nie bardzo chciało mi się myśleć co jest zdrowe,a co nie i po prostu wybierałam to,co było tanie i smaczne.

Pokochałam zarodki pszenne od kiedy pierwszy raz zobaczyłam je na półce sklepowej w osiedlowym markecie. Zawsze robię sobie mały zapas do szafki w kuchni i dorzucam je praktycznie wszędzie,gdzie tylko mi wpadnie do głowy. Poniżej podam parę przepisów do czego można je dodać na śniadanie,obiad czy kolację :)

Jeżeli tak jak ja pewnego dnia budzicie się i spostrzegacie w lustrze,że pod pięknym kolorem włosów naturalnych wylazł jeden buntowniczy biały włosi-przebiśnieg,to nie tragedia ! :) Myślisz sobie "To JUŻ ?! Musze pofarbować włosy..."

Woda kokosowo-kefirowa jest w zasadzie fermentowaną wersją wody kokosowej.Jest to niewiarygodnie bogaty probiotyczny napój, który zawiera również bardzo duże ilości witamin, minerałów i elektrolitów.Zawartość witamin i minerałów z wody kokosowej zawiera beta-karoten, ryboflawina, tiamina, niacyna, kwas pantotenowy, folianów i witaminy A, B6, C, E i...

Jeśli posiadasz conajmniej 2-letnią roślinę możesz rozpocząć przygotowania do uzyskania z niej soku.

Od kiedy byłam małą dziewczynką uwielbiałam smak nutelli na świeżo upieczonych tostach z domowym masłem. Nie mogę kłócić się jednak z faktami jakimi są: