Mikstura na porost włosów

15/07/2017

Trochę na temat powodów łysienia

Łysienie to termin stosowany na wypadanie włosów na głowie lub innej części ciała. Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do tego stanu, takich jak:

- zaburzenia równowagi hormonalnej,

- zła dieta,

- alergie,

- nadmierny stres fizyczny lub emocjonalny,

- genetyka,

- nieprawidłowa higiena włosów,a także stosowanie nieodpowiednich produktów do pielęgnacji włosów.

Choć rynek oferuje wiele produktów, które obiecują, odwrócenie skutków wypadania włosów, są kosztowne i zwykle nie jest tak skuteczne jak niektórych naturalnych środków, które można przygotować w domu.

Naturalne leczenie może poprawić jakość włosów na kilku poziomach,tj.:

stymulują wzrost włosów i zatrzymują wypadanie włosów oraz odżywiają Twoje mieszki włosowe.

Są TRZY najskuteczniejsze naturalne sposoby, aby uzyskać grubsze włosy:


1 # JAJKO

W zależności od długości włosów, rozbełtaj 1-2 jaja i nałóż na mokre włosy. Wystarczy 30 min i można spłukać włosy ciepłą wodą,następnie umyć szamponem. Jajka są bogate w białko, które jest bardzo korzystne dla wzrostu włosów. Stosować 2 razy wciągu tygodnia. Alternatywnie można użyć mieszanki z jednego żółtka, 1 łyżką ulubionego olejku do włosów i 2 łyżkami wody. Nałóż dokładnie na skórę głowy delikatnie masując. Stosować raz na tydzień a słabe włosy staną się znacznie grubsze.


2 # OLIWA Z OLIWEK


Masując delikatnie nałożyć trochę ciepłej oliwy z oliwek na skórę głowy. Pozwól działać oliwie 30-45 minut. Spłukać łagodnym szamponem. Opcjonalnie, pozostawić olej na noc i umyć włosy rano. Jako alternatywę można wymieszać oliwę z miodem i nałożyć na włosy. Zostawić przez conajmniej 30 minut i spłukać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, oba przepisy mogą być wykorzystane raz lub dwa razy w tygodniu.

3 # AWOKADO

Należy rozgnieść 1 awokado,1 banan i dodać łyżkę oliwy z oliwek. Nałożyć mieszankę na włosy i skórę głowy delikatnie masując. Pozostawić do działania 30 min. Spłukać razem z szamponem. Opcjonalnie, wymieszać dwie łyżki oleju z kiełków pszenicy z półówką dojrzałego awokado. Nałożyć mieszankę na świeżo wraz z szamponem do włosów i pozostawić do działania przez 20 minut. Spłukać włosy oraz ponownie umyć szamponem.


Użyj jednego z tych środków raz w tygodniu,aby poprawić jakość i grubość swoich włosów.


Problemy skórne związane z bliznami?

W zależności od swojej głębokości, blizny, mogą stanowić poważny problem kosmetyczny, ale są one zazwyczaj bezbolesne. Istnieje wiele specyfików na rynku, które mają na celu zmniejszyć wygląd blizny. Te jednak są pełne substancji chemicznych, które mogą mieć negatywny wpływ na skórę. Dodatkowo, mogą być dość kosztowne.
Jeżeli chcesz poznać naturalny sposób oferuję niesamowicie proste,domowe rozwiązanie na trwałe pozbycie się blizn..


Rozwiązanie na maść domowej roboty.Efekt już w ciągu 2 tygodni.

Ta wydajna domowa maść może pomóc pozbyć się blizn w czasie nie dłuższym niż 2 tygodnie. Plus, ten naturalny do usuwania blizny krem głęboko odżywia skórę.
Poniżej przepis.Składniki:
1 łyżka surowego miodu organicznego
¼ oliwy z oliwek
3-4 kropli olejku lawendowego
¼ szklanki masła kakaowego
Zagotować wodę i rozpuścić masło kakaowe z oliwą z oliwek.
Dodać miód i olejek lawendowy.
Włożyć mieszaninę do lodówki na 15-20 minut.
Kiedy masa ostygnie, umieścić go w słoiku i zamknąć szczelnie. Twoja domowa maść do usuwania blizn jest gotowy do użycia!Należy regularnie stosować krem na swoje blizny co rano i wieczór. Powinieneś zobaczyć pierwsze rezultaty w mniej niż dwa tygodnie.