Na lepsze samopoczucie?

17/08/2017

Srebro koloidalne ma wpływ na nasze samopoczucie - u osób je przyjmujących odnotowano znaczną poprawę humoru oraz przypływ sił i energii. 

Związane jest to z jego wzmacniającym oraz oczyszczającym działaniem.


Srebro koloidalne można stosować jako suplement diety np.:

1. Infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze - preparat działa inteligentnie na wybrane grupy patogenów, bo wyszukuje je w organizmie i niszczy, pozostawiając nienaruszony układ odpornościowy. 

Działa na ponad 650 różnych szczepów chorobotwórczych. Bakterie nie są w stanie uodpornić się na srebro, jak jest to w przypadku zwykłych antybiotyków. 

2. Angina i stany zapalne gardła oraz płuc, zapalenie zatok -  niweluje negatywne objawy wymienionych schorzeń oraz przyspiesza proces walki z chorobą. 

3. Grzybica skóry, paznokci, narządów płciowych - zmniejsza przykre objawy towarzyszące grzybicy, a także zwalcza rozwój oraz namnażanie się chorobotwórczych cząsteczek. 

4. Trądzik i infekcje skórne - skutecznie walczy z problemami skórnymi (jeżeli nie wynikają one z tła zaburzeń hormonalnych), takimi jak trądzik, zaskórniki, stany zapalne, blizny. 

5. Zapalenia spojówki, problemy okulistyczne - przez dłuższy czas srebro używane było, jako składnik leków na dolegliwości z narządem wzroku, wspomagało regenerację śluzówki oraz przyspieszało procesy gojenia. 

6. Problemy z trawieniem - srebro chroni przed stanami zapalnymi oraz podrażnieniami żołądka, przyspiesza trawienie i reguluje jego procesy. 

7. Brak witalności i energii - znacznie podnosi poziom energii i niweluje zaburzenia nastroju związane z osłabieniem. 

Większość z wymienionych schorzeń wymaga długotrwałego stosowania srebra, jednak pozytywne efekty zauważyć możemy już po kilku użyciach. 

Podczas stosowania srebra na problemy skórne musimy być świadomi, iż możliwe jest wystąpienie zaostrzenia objawów na początku użytkowania, a jest to związane z oczyszczaniem skóry i wzmożonym wydalaniem zanieczyszczeń przez jej pory.